Tydzień Szczęścia w Szkole

Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole to coroczna impreza, odbywająca się w trzecim tygodniu września, w czasie Międzynarodowego Tygodnia Szczęścia w Pracy. W tym roku – przy udziale naszej Fundacji – świętujemy w dniach 19-25 września 2022.

Celem Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole jest zwrócenie uwagi na szczęście i dobrostan oraz ich związki z efektami kształcenia.

Zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły do włączenia się w obchody. Szczegóły i zapisy dostępne są na stronie: www.happinessatschool.pl

Inauguracja Tygodnia Szczęścia w Szkole odbędzie się 19 września (poniedziałek) 2022 w Hevelianum w Gdańsku. Podsumowaniem akcji będzie konferencja o szczęściu i dobrostanie w szkole, która odbędzie się stacjonarnie 26 września (poniedziałek) 2022 w Liceum Ogólnokształcącym nr 14 we Wrocławiu.

W wigilię inauguracji i w wigilię podsumowania odbędą się imprezy plenerowe w ramach Parkowiska: 18 września w Gdańsku na Górze Gradowej, 25 września we Wrocławiu.

W ramach obchodów zorganizowane będą warsztaty PERMA(H) dla nauczycieli i dyrektorów szkół we Wrocławiu i w Gdańsku. We Wrocławiu odbędą się one dnia 21 września (środa) 2022 w Technikum nr 15 przy ul. Skwierzyńskiej 1-7. W Trójmieście – 22 września (czwartek) w trzech lokalizacjach: Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Magdalena Iwanowska i Paulina Golińska z naszej Fundacji poprowadzą warsztat poświęcony zdrowiu pozytywnemu. Zapisy już wkrótce!